ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΟΥΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

 

Αγγέλου Ευάγγελος Κωνσταντίνου Βασίλειος
Μηχανολόγος Μηχανικός - Δημοτικός Σύμβουλος Αντιπρόεδρος του Παναθηναϊκού 
Αμανατίδου Ευαγγελία Λακαρδή - Κριτζά Αθηνά
Ελεύθερος Επαγγελματίας  Αναπληρώτρια Βουλευτής Β΄Αθηνών ΑΝ.ΕΛ
Συνταξιούχος Δημοτική Υπάλληλος
Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος Λέκκα - Καλαντζάκη Ελένη

Συνταξιούχος Δ.Ε.Η - Δημοτικός Σύμβουλος

Αποστόλου Ιουλία - Γεωργία

Εκπαιδευτικός τ. Γυμνασιάρχης - Γενική Γραμματέας Πανελληνίου Δικτύου Εκλεγμένων Γυναικών Τοπ. Αυτ. Α & Β - Δημοτικός Σύμβουλος
Πτυχιούχος Α.Σ.Ο.Ε.Ε Λιούτα Κυριακή (Κορίνα)
Βελλής Αθανάσιος Προϊσταμένη Νοσηλευτικής Υπηρεσίας Π.Ε.Δ.Υ. - Μ.Υ. Αμαρουσίου 
Συνταξιούχος Ελεύθερος Επαγγελματίας - Δημοτικός Σύμβουλος Λουκούμης Ευάγγελος
Βλαχοπιώτης Αθανάσιος Απόστρατος Αξιωματικός Ελληνικής Αστυνομίας 
Οικονομολόγος ΜΒΑ - Δημοτικός Σύμβουλος Μανιατοπούλου-Κεσίδου Θεοδώρα(Ντόλυ)
Βλάχου Σταματάκη Ελένη Σκηνοθέτης 
Συνταξιούχος Δικαστική Γραμματέας Μαρκέτος Παναγιώτης
Βολιώτου Κωνσταντίνα (Τίνα) Έμπορος
Καθηγήτρια Γυμνασίου - Λυκείου Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών - Πολύτεκνη  Μαυροειδή Παναγιώτα
Βραχνός Παναγιώτης Γιατρός Ογκολόγος 
Γενικός Χειρουργός  Δ/ντης Κλινικής Νοσ. ΚΑΤ Μονεμβασιώτου Ελένη
Γαζή Βέρα - Μαρία Υπομηχανικός Αρχιτεκτoνικού Σχεδίου 
Φαρμακοποιός  Μοστρού - Αντωνέλλου Γλυκερία
Γαληνού Ιουλία Γιατρός Παιδίατρος 
Δικηγόρος  Μοστρούς Ευάγγελος
Γαπκιάδη Ιωάννα Συνταξιούχος 
Συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος  Μπογδάνου-Καλύβα Σπυριδούλα (Ρούλα)

Γαρδέλης Επαμεινώνδας

Σύμβουλος Επιχειρήσεων - Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Αμαρουσίου

Οικονομολόγος - Πτυχιούχος Οικονομικού Τμήματος Νομικής Σχολής Ε.Κ.Π.Α.

πρώην Διευθύντρια Οικονομικών & Διοικητικών Υπηρεσιών Δήμου Αμαρουσίου

Γαροφαλάκη - Ντίντα Μαρία Μπρέγιαννης Νεκτάριος

Ανώτερο στέλεχος της Ολυμπιακής Αεροπορίας - Αγιογράφος 

Χειρουργός Οφθαλμίατρος 
Γεραπετρίτης Ευάγγελος Παπαδημητρίου Ιωάννης
Σύμβουλος Επιχειρήσεων  Ιδιωτικός Υπάλληλος 
Γκαβέρα Νικολέττα (Νίκη) Παπαδόπουλος Μιχαήλ
Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής  Πτέραρχος ε.α. - Δημοτικός Σύμβουλος
Γκιόκα Ιουλία (Λιάνα) Παπάζογλου Νικόλαος
Εφοριακός  Συνταξιούχος Οικοδόμος - Εργοδηγός
Δεουδές Δημήτριος Παπαρούπα Καλλιόπη
Τεχνικός στη Δημόσια Τηλεόραση  Πολιτικός Επιστήμων - Πρ. Δντρια Υπουργείου Πολιτισμού 
Δημογέροντας Κωνσταντίνος Παρασύρης Φραγκιάς
Πτυχιούχος Νομικής, Φιλολογίας & Θεολογίας - Επίτιμος Λυκειάρχης Ηλεκτρολόγος - Μηχανολόγος 
Δρακούλης Θρασύβουλος Πάχου - Μαρίνου Βασιλεία
Οικονομολόγος - Επιχειρηματίας  Δικηγόρος 
Εμμανουηλίδου - Γαβαλά Μαρία Πέππας Νικόλαος
Επιχειρηματίας Ελεύθερος Επαγγελματίας - Δημοτικός Σύμβουλος
Ζαχαριάδου Άννα Πιπιτσούλη Σοφία

Φοιτήτρια Πολιτικών Επιστημών & Δημόσιας Διοίκησης της

Νομικής Σχολής του Παν/μίου Αθηνών

Πρωταθλήτρια ΕλλάδοςΚανόε - Καγιάκ - Πτυχιούχος Φιλόλογος

Ζήκος Γεώργιος

Ελεύθερος Επαγγελματίας - Δημοτικός Σύμβουλος

Πουλημένος Αντώνιος

Μηχανολόγος

Ζωγόπουλος Ιωάννης Πρέσσα Ζαχαρούλα (Ρένα)
Γιατρός - Καρδιολόγος - Δημοτικός Σύμβουλος  Καθηγήτρια Φιλόλογος 
Θεοδωρίδου-Αλεξανδρίδου Χρηστίνα Ρώτας Κωνσταντίνος
Πρόεδρος του Σωματείου Ηπατομεταμοσχευθέντων Ελλάδος «ΗΠΑΡxω» Αρχιτέκτων - Μηχανικός 
Ιατρίδης Γεώργιος Σίμογλου Άλκηστης
Επιχειρηματίας  Αρχιτέκτων - Μηχανικός 
Ιωάννου Αικατερίνη Σμυρνής Δημήτριος
Γιατρός - Παθολόγος - Δημοτικός Σύμβουλος Δικηγόρος - Δημοτικός Σύμβουλος
Κάββαλος Ευάγγελος (Βαγγέλης) Σουρτζής Χρήστος
Επιχειρηματίας - Δημοτικός Σύμβουλος Πολιτικός Μηχανικός
Κάββαλος Νικόλαος Σταθούλης Σπυρίδων
Επιχειρηματίας - Δημοτικός Σύμβουλος Δικηγόρος - Δημοτικός Σύμβουλος
Καγιάση - Καρδακάρη Φλώρα Τάτσης Παναγιώτης
Νοσηλεύτρια Συνταξιούχος Νοσηλευτής 
Καϊματζόγλου Αλέξανδρος Τζαγάκη Μαρία
Κατασκευαστής Δικηγόρος 
Καμπούκος Δημήτριος Τράγκας Χρήστος-Εμμανουήλ (Χρηστομάνος)
Εφοριακός (Συνταξιούχος) - Δημοτικός Σύμβουλος Φοιτητής Νομικής 
Καμπούρη Μαρία Τσίγκας Ευθύμιος
Ιδιωτικός Υπάλληλος Δικηγόρος 
Κανάρη - Ντάλλη Κυριακή Τσιπουράκης Στέφανος
M.E.d., Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής - Διευθύντρια 8ου Δημοτικού Σχ. Αμαρουσίου Γιατρός - Γαστεντερολόγος - Δημοτικός Σύμβουλος
Κάπαρη Ειρήνη Φιλιπποπούλου Ευαγγελία
Φυσικοθεραπεύτρια για παιδιά με αναπηρία Απόφοιτος ΑΤΕΙ Καλαμάτας Διοίκηση Μονάδων Τοπικής Αυτοδιοίκησης

Εκπαιδεύτρια θεραπευτικής ιππασίας

Καράκος Νικόλαος

Επίτιμος Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής 

Κάτοχος Μεταπτυχιακού Τίτλου Σπουδών  "Διοίκηση Πολιτισμικών Μονάδων" του ΕΑΠ

Φραγκάκη Αικατερίνη

Δικηγόρος, Νομική Σύμβουλος Ιατρικού Συλλόγου Αθηνών (ΙΣΑ)

Καράμπελα Μαρία Χαλιώτη Ειρήνη-Μαρία (Ρένα)
Σχολική Σύμβουλος Α΄ Εκπαίδευσης  Σύμβουλος Δημοσίων Σχέσεων - Δημοτικός Σύμβουλος
Καρλαύτης Δημήτριος Χοζού Ελένη
Καθηγητής Β΄ Εκπαίδευσης - Δημοτικός Σύμβουλος Μουσικολόγος - Καθηγήτρια Μουσικής 
Κατσιγιάννης Επαμεινώνδας (Νώντας) Χρήστου Νικόλαος-Ζαφείριος
Αστυνομικός ε.α. - Δημοτικός Σύμβουλος Οικονομολόγος - Σύμβουλος Διαγνωστικού Κέντρου "Χρήστου"
Κόκκαλης Βασίλειος  Χριστακοπούλου Βασιλική (Βάλια)
Λογιστής -  Ομοσπονδιακός Θηροφύλακας - Δημοτικός Σύμβουλος Εφοριακός
Κόλια-Φωτεινού Αθηνά-Σοφία(Σοφία)  
Ιδιωτική Υπάλληλος   
Κόνιαρης Πέτρος
Δημόσιος Υπάλληλος 
Κοντοπούλου Σοφία
Εκπαιδευτικός (Συνταξιούχος) - π. Γυμνασιάρχης
Πρόεδρος Σωματείου Παιδιών με Αναπηρία "Αμαρυσία Εστία"
 
 
 

Επισυνάπτεται η παρουσίαση των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων του Συνδυασμού «Μαρούσι Ανθρώπινη Πόλη».